راهنما و قوانین بازیابی پسورد

قوانین ثبت سفارش بازیابی پسورد :

# قوانین و مسئولیت های مربوط به استفاده از اپل آیدی و سرویس آیکلود در سایت اصلی آی آیدی (iid.mobi) ذکر شده است بنابراین در این سامانه از نگارش مجدد این قوانین خودداری شده است.

# این سامانه تنها پسورد اپل آیدی را بازیابی خواهد کرد و خدماتی در ضمینه بازیابی تاریخ تولد و سوالات امنیتی ارائه نخواهد کرد.

# خدمات بازیابی این سایت به دو صورت فوری و عادی انجام میشود.تفاوت این دو سرویس در مدت زمان انجام سفارش میباشد.

# تمامی خدمات این سامانه تنها از طریق ثبت سفارش در صفحه اصلی سایت انجام خواهد شد.

# در صورتی که در بخش تماس با ما تیکتی مبنی بر دریافت خدمات یا دریافت پاسخ سفارش(زودتر از موعد اعلام شده در قسمت نوع بازیابی) ارسال شود به تیکت مذکور پاسخ داده نخواهد شد.

# بازیابی مجدد اطلاعات اپل آیدی فقط به درخواست صاحب اپل آیدی انجام خواهد شد.مدارک شناسایی لازم در فرم ثبت سفارش دریافت خواهند شد و اگر نقصی در مدارک ارسالی رویت شود سفارش شما انجام نخواهد شد.

# این سامانه ضمانتی جهت انجام شدن صد درصد سفارش ثبت شده نخواهد داد و اگر سفارش شما انجام نشود تمام وجه پرداخت شده(در صورتی که سفارش دارای هزینه بوده باشد) ۷۲ ساعت پس از کنسل شدن سفارش عودت داده خواهد شد.مراحل اطلاعات رسانی و دریافت شماره کارت از طریق پیامک انجام میشود.

# پس از ثبت سفارش امکان لغو کردن آن وجود نخواهد داشت.

# پاسخ سفارش شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد.در هنگام ثبت سفارش یک شماره موبایل صحیح وارد نمایید.

# در حین ثبت سفارش به نوع بازیابی انتخاب شده دقت فرمایید.پس از ثبت،تغییر نوع بازیابی امکان پذیر نخواهد بود.

# لطفا قبل از ارسال تیکت در منوی تماس با ما ، بخش سوالات متداول (در منوی تماس با ما) را مطالعه نمایید.


راهنمای ثبت درخواست بازیابی پسورد اپل آیدی :

# ابتدا اپل آیدی خود را در باکس مربوطه وارد نمایید.در صورتی که آیدی وارد شده شامل سرویس های این سامانه باشد به صفحه ثبت سفارش انتقال داده خواهید شد و در غیر اینصورت پیغام خطا دریافت خواهید کرد.

# در صفحه ثبت سفارش، شماره موبایل و سه عکس جهت احراز هویت(این سه عکس به جهت اینکه شخص دیگری قادر به دریافت اطلاعات کاربر نباشد لازم میباشد) از شما درخواست خواهد شد.لطفا تمامی موارد خواسته شده را به درستی تکمیل نمایید در غیر اینصورت سفارش شما لغو خواهد شد.

# در صورتی که سرور اپل پسورد شما را در صفحه Activation iPhone نمیپذیرد و یا در حین کار با اپل آیدی ارور Apple ID Locked را مشاهده میکنید،میتوانید از سرویس بازیابی پسورد این سامانه استفاده نمایید.پس از اینکه پسورد جدید برای اپل آیدی شما صادر شود اکانت شما به صورت اتوماتیک آنلاک خواهد شد.

# اگر پس از گذشت مدت زمان اعلام شده (در قسمت نوع بازیابی توسط کاربر انتخاب خواهد شد)، پاسخی از طریق پیامک برای شما ارسال نشد لطفا موضوع را از منوی تماس با ما پیگیری فرمایید.